| AndraConstantin a întrebat:

Hei, TPU! Care baby lips credeți că vi se potrivește din toate aromele?

Răspuns Câştigător
| atlasscolar a răspuns:

Cel de cirese sau de piersici.

5 răspunsuri:
| AirănMeidăn a răspuns:

Mereu am urat rujurile sau strugurelele

| Lorde92 a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Atunci ce fata esti tu? Banuiesc ca ai niste buze foarte neingrijite.

| AirănMeidăn a răspuns (pentru Lorde92):

Nu folosesc nimic, si crede-ma ca am niste buze foarte ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciunul, din moment ce nu sunt hidratante nu vad de ce as da banii pe ele.
Vreau sa incerc lip butter de la nivea dar inca nu m-am hotarat intre vanilie si caramel http://ankamallblog.com/......ecavel.jpg

| Lorde92 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu caramel nu se gaseste in Romania, am cautat si eu si sunt doar cu vanilie, zmeura si original.