| Manolo2 a întrebat:

Care este cel mai bun parfum barbatesc?
Vreau sa-mi fac un cadou de Craciun big grin!
p.s:

Răspuns Câştigător
| Voro a răspuns:

Nu vreau sa-ti recomand aiurea, dar eu ma dau cu Hermes. Parerea mea e sa nu te iei dupa parerile noastre, fiindca nici-unul dintre noi nu avem aceleasi gusturi. Du-te in magazine si vezi ca au esantioane, miroase-le si da-te cu ele pe incheietura, vezi care-ti place si cumpara-l.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu zic ca orice de la Gucci. happy

| Peridava a răspuns:

Eu cred ca Hâttric (Classic). Acum, depinde ce iti place si tie ca miros.

| Andeuta a răspuns:

Depinde de gustul fiecaruia. Dar preferatul meu e The Golden Secret by Antonio Banderas.

| maryus24 a răspuns:

Daca iti recomand un parfum si tie nu-ti place, ti se face rau si dai coltul, mergi si probeaza, sau scrie ce fel de arome preferi