| Chelseaa a întrebat:

Hei TPU
E urgent.
Vreau cam intr-o luna sa-mi creasca parul cam 10 cm.
Cum fac sa creasca? Acum 2-3 luni m-am tuns si acum vreau sa creasca mai repede.
Ce sa fac?
Nu vreau sa aud de vitamine si pastile, sau genul asta de tampenii.
Cine stie o metoda naturala sau un sampon sau ceva care sa ma ajute sa-mi zica.
OFER FUNDA + VOT

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai naturista metoda : extensii din par natural.

Parul creste in ritmul lui, poti incerca totusi cu ulei de ricin la fiecare spalare si sa-l lasi sa actioneze 2-3 ore. Fiolele Revalid m-au ajutat mult dar mi-au aparut multe firicele noi si nu stiu daca vrei sa ai antenute. Mie imi creste destul de repede parul si nu stiu daca e din cauza ca-l spal eu zilnic sau ca il masez zilnic din cauza spalatului.

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dragă părul nu crește mai mult de 1-3 cm pe lună!
Pa, pa.

| AFR81 a răspuns:

Parerea mea e ca este imposibil ca parul sa creasca 10 cm intr-o luna. Poti incerca tu orice sampon vrei, nu se vor vedea rezultate atat de radicale.

| Kaℓi a răspuns:

Nicio sansa.

| kiri11 a răspuns:

Buna, o singura varianta as putea sa-ti sugerez pentru ca intr-o luna 10 cm... c-am greu. Aceasta ar fi extensiile big grin

| Nick_Stelica_1999 a răspuns:

Tias sgera sa te speli mereu seara de seara cu sampon si o sa vezi ca o sa iti creasca.