| Rosie017 a întrebat:

Folosesc din gama Elseve Nutri-Gloss samponul si balsamul. De regula ma spal de 2-3 ori pe saptamana pe par. Imi doresc un par drept, descurcat si moale la atingere, Cand zic drept, drept sa fie! Eu il am putin ondulat, spre drept, si aveam speranta ca aceasta gama sa ma ajute.
Cer parerea celor care au folosit sau folosesc asta, dar si celorlalti. Vi se pare eficient?
P.S. Tocmai am inceput de 4 zile. Stiu ca daca e sa fie, rezultatele se vor observa mai incolo.
Merci, funda mare!

1 răspuns:
| A2895 a răspuns:

Perfect drept n-o sa-ti stea daca nu-l usuci in perie sau il indrepti cu placa. Cat drespre samponul si balsamul Elseve Nutri-Gloss mie mi-a placut. Lasa parul usor de descurcat si stralucitor.