| MihaMihaela14 a întrebat:

Hei TPU, in scurt timp voi avea banchetul.Am o rochie galbena si o pereche de pantofi negri cu toc destul de simpli,adica nu sunt incarcati prea tare.I fine, ce accesoriu si de ce culoare sa imi iau ca sa arat bine dar sa se si potriveasca cu tinuta!?

2 răspunsuri:
| Dayuuum a răspuns:

Un lantisor de argint de exemplu(nu prea lung si nici prea sofisticat). Depinde si de rochie, daca e mai pompoasa, nu mai ai nevoie de altceva, daca e simpla poti sa-ti iei si un inel cu un diamant sau ceva asemanator :3

| Andreeadeeabiatha a răspuns:

Eu zic sa incerci ceva argintiu