| Denise8 a întrebat:

Hei,TPU! O sa incep direct,m-am pensat,dar nu unde ma pensam de obicei si incompetenta care si-a batut joc de mine mi-a stricat forma. Ce pot sa fac? va rog ajutati-ma, nici nu ma mai pot privi in oglinda crying

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Te duci si iti cumperi un creion de sprancene intr-o nuanta apropiata de cea a parului tau si te faci in fiecare zii inainte sa iesi din casa pana iti cresc. Abtinne-te sa te pensezi cateva saptamani si daca rezisti folosesti ulei de ricin (mie mi s-a parut prea unsuros)

| Morenna10 a răspuns:

Incearca sa le dai contur cu un creion, pana iti cresc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te dai cu creionul sa iti formezi forma dorita, iar seara sa te dai cu ulei dericin si dimineata sa te speli cu sapun pe fata.

| BeautyOfWeb a răspuns:

Foloseste ulei de ricin sa iti creasca mai repede.

Răspuns utilizator avertizat
| ana21maria2001 a răspuns:

Asteapta sa creasca sau foloseste un kit special pentru sprancene.