| biutza12 a întrebat:

Hei TPU,
Parul meu e foarte des si bogat. Mereu imi sta umflat si nu stiu ce sa fac sa nu imi stea asa. Am incercat sa-l indrept cu placa crezand ca imi sta mai " lins " dar degeaba; parul era drept dar tot umflat era.
Cum sa fac ca parul meu sa nu mai stea atat de umflat?

Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| OnnyMady a răspuns:

Si eu aveam aceiasi problema, lasa-l sa creasca mai lung, indreapta-l si dupa ce il indrepti da cu putin ulei pe el sau balsam(doar putin), la mine a functionatwinking

1 răspuns:
| Ruxy000 a răspuns:

Incearca sa il raresti si sa folosesti ceara, balsam... Funda?