| Nayuky a întrebat:

Hei tpu...Pentru inceput am avut parul vopsit de mai multe ori:
-Prima data roscat
-a doua oara violet roscat
-a 3-a oara brunet.
-a patra oara a pus un roscat intens peste brunet si a iesit saten inchis XD
-iar ultima data mi-am facut un decapaj si am avut pus un nuantator de un rosu intens...a trecut o luna jumate de atunci..parul meu e mai de graba portocaliu si se face tot mai blond. vreau sa stiu cum sa fac sa iasa nuantatorul cat mai repede din par..ma spal zilnic pe cap si merge destul de repede dar trebuie sa grabesc procesul..trebuie sa ajung la blond argintiu pentru a il vopsi pastel iar pentru asta trebuie decolorat..insa pentru a il decolora trebuie sa iasa portocaliul ...Stiti vreo solutie sa scot nuantatorul cat mai repede din par?

5 răspunsuri:
| ALGator a răspuns:

Soluții ar exista, insa depinde de tine dacă rezisti. In cit timp vrei sa fii gata?

De curiozitate, inainte de roscat cum era?

| Nayuky explică (pentru ALGator):

Saten castaniu(culoarea naturala) si inainte de decapaj si nuantator era saten inchis facut cu roscat..pe par negru.Si as vrea ca m in 2 saptamani...nu vreau sa folosersc decolorant..aia o sa imi faca coafezaa, dar pentru asta trebuie sa iasa tot nuantatorul din cap, si as vrea cam in 2 saptamani avand in vedere ca acum o luna jumate mi-am pus nuantatorul. happy

| Exaizo a răspuns:

Fa-l la fel ca in avatar-ul de la profil, arata minunat.

| Nayuky explică (pentru Exaizo):

Ummm multumesc dar as vrea ceva mai indraznet..mov pastel de aia trebuie sa iasa culoarea de totlaughing)

| Leerix a răspuns:

Spala-ti parul cat mai des cu apa cat mai fierbinte si cu Head & Shoulders.