| dianamaria2001 a întrebat:

Hei, TPU! Stie cineva unde pot gasi tricou din acela cu emblema de la Superman? Si as vrea cateva site-uri cu haine dragute, dar mai sport. Nu sunt o fire eleganta. Sunt cam ca toate adolescentele din ziua de azi. Tenesi, blugi, tricouri largi cu mesaje, etc.

8 răspunsuri:
| ginaosar a răspuns:

Eu am luat haine de pe
https://dhaine.cabanova.com/

Sunt foarte bune

| LSMM a răspuns:

Nu toate adolescentele din ziua de azi sunt ca tine.

*teniși.

| dianamaria2001 explică (pentru LSMM):

Am spus CAM ca toate.

| Ramona7 a răspuns:

Hei, eu ici recomand sa treci pe la h&m si new yorker, am vazut multe tricouri cu acel imprimeu, poti cauta si pe site-urile oficiale dar trebuie sa iti spun de acum ca plata trebuie efectuata cu cardul, iar daca vrei ceva de calitate si frumos nu prea gaseste de pe orice site, succes :*

| Beatrice_Diaconu_1995 a răspuns:

La H&M sau uneori S&A

| hris a răspuns:

In kenvelo gasesti tricouri cu embleme gen superman/batman etc