| NoNameqed a întrebat:

Hei TPU, unde pot gasi pasta henna pentru tatuaje, si cat costa? =, funda

3 răspunsuri:
| diana1211 a răspuns:

Nu stiu unde poti gasi sau cat costa. Vreau doar sa te avertizez ca stiu ca e periculoasa. Si eu vreau, dar nu ma risc. Gandeste-te bine inainte.
Am vrut doar sa te avertizez.

| NoNameqed explică (pentru diana1211):

O prietena isi cumpara de aproape un an si nu are nici pe dracu, totusi multumesc de avertizare, nu cred ca e periculoasa din moment ce se poate gasi si la farmacii, asa am auzit=)

| sandrafdd a răspuns:

Buna. Chiar ieri am luat o vopsea neagra de par de la Dm si pe cutie scrie ca e buna si pentru henna, ai totuși grija, scrie ca pot sporii riscul de a face alergi. A fost in jur de 17 lei, cam așa. Parca era Garnier, nu mai stiu, am aruncat cutia