| roxigiovana a întrebat:

Hei TPU...voi ce credeți despre decolorarea vârfurilor cu Syoss10-0?
Parul meu e un șaten deschis ...si la vf. vreau să ajung la blond...voi ce credeți va merge cu Syoss?
Va fii foarte deteriorat dupa decolorare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decolorarea distruge total pigmentul firului de par deci va fi deteriorat dupa daca nu folosesti tratamente pentru par supus chimic.

Daca ai parul natural eu iti recomand L'Oréal Paris Casting Sunkiss Jelly, are un efect foarte frumos ca si cum ar fi culoarea ta naturala si ti l-a deschis soarele.

http://www.aoro.ro/......entru-par/