| Frumystefy a întrebat:

Hei TPU vreau sa ma vopsesc... sunt inalta, ochii verzi si tenul deschis. Eu mam gandit la roscat, albastru, mov sau negru... sugestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

roșcat.

6 răspunsuri:
| MihaelaDart a răspuns:

In nici un caz negru, aceasta culoare iti va aspri trasaturile, te va albii si mai mult precum esti. La un ten deschis la culoare, cu un negru si ochii deschisi, sincer, te vei transforma precum o fantoma, scuze ca iti spun... si nu numai de negru daca te vei plictisi vei scapa foarte greu ca sa-ti pui alta culoare...

Mai bine te-ai face roscat, ti-ar colora chipul si cu ochii verzi face o echipa minunata.

La mov sau albastru, aici trebuie sa te decolorezi la salon pentru a iesi o culoare frumoasa, aici ti-as fi sugerat un ombre din cele 2 culori care de altfel te-ar prinde bine.

E alegerea ta acum cum te-ai decis sa te faci happy

| untu a răspuns:

Nu mai vopsi, toate vopselurile pentru par sint cancerigene! mai bine sa ramai asa cum te-a lasat Dumnezeu si parintii tai!

| Teodorel a răspuns:

Negru,te face sa pari serioasa

| MegaProXtreMm a răspuns:

Blonda ti ar sta perfect

| Creaatzaa a răspuns:

Castaniu. Clar te-ar avantaja.

| Linda724 a răspuns:

Eu ti-as sugera sa te faci blonda(iti scoate in evindenta ochii verzi daca esti blonda).Ti-ar sta foarte bine si roscat,negru sau mov, ai facut alegeri bunewinkingAlegerea e a ta.Dar cel mai mult ti-as sugera blonda, roscata sau mov.Dar daca vrei negru, fa-ti-l negru, banuiesc ca si asa ti-ar sta bine