| RockRox a întrebat:

Vreau sa-mi fac un tatuaj care are legatura cu arta si nu prea am idei, puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| Rony23 a răspuns:

Zodia ta

| RockRox explică (pentru Rony23):

Asta nu are legatura cu arta dar merci kiss

| Salluty a răspuns:

Eu nu cred că va fi la îndemâna oricui. Doar dacă în cele din urmă toți pământenii s-ar civiliza și am ajunge la un fel de echilibru, abia atunci ar fi la îndemâna tuturor, putând fi folosite de toți. Dar asta necesită inteligență și logică din partea fiecărui locuitor straight face

| nechiforboss a răspuns:

Care are legatura cu arta? Pai ai putea sa-ti tatuezi un peisaj de campie plina cu flori(gen trandafiri, lalele)iar in centrul sau undeva intr-un colt sa apara o fata, de ex.

| RockRox explică (pentru nechiforboss):

Nu la asta ma refeream. As vrea spre exemplu un triunghi intors in care sa se afle pensule, carti, foi etc sau tot asa un triunghi intors in care sa se afle un leu care tine o pensula in gura. Am cateva idei dar nu sunt bine conturate, merci oricum de ajutor happy