| Iuaaa a întrebat:

Hei TPU, vreau sa scap fe burta si am citit ca este bine sa faci exerciti de toate felurile, nu doar pentru abdomen. Intrebarea este, ce exercitii imi recomandati? Am nevoie urgent de sugestiile voastre... Dau Fundaa! sad

1 răspuns:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna.Trebuie sa faci multe genoflexiuni, abdomene cum ai spus si tu, sa stai intinsa pe pat si sa ridici pe rand cate un picior, apoi ambele, sa faci acele exercitii de incalzire asa cum se fac la orele de educatie fizica.