| anonim_4396 a întrebat:

Heii, am niste dresuri roz pe care doresc sa ii folosesc ca pe o pata de culoare si ii port cu niste pantaloni scurti din blugi si o bluzita crem spre maroniu.
Intrebarea e: ce incaltaminte sa port? Mersii

Răspuns Câştigător
| CezaraEM a răspuns:

Buna!
Sa iti dau niste sfaturi despre cum poti purta un dresurile roz:
- acestea merg purtate la o fusta neagra si bluza neagra cu roz
- fusta de blugi cu un tricou alb/roz/cream.
- pantaloni scurti de blugi/negrii/albi cu o bluza sa se asorteze
- si incaltata cu ghete, cizmulite, ugg-uri, pantofi cu siret

1 răspuns:
| AdorDresurile a răspuns:

Mersi de raspuns