| Nutella09 a întrebat:

Heii! Cum as putea sa scot o pata de sange de pe blugi? E cam veche pata si am bagat blugii la spalat dar oricum nu s-a luat.E vreo sansa sa-i mai salvez? ))

6 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Detergent de vase si apa rece!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti cumva criminala in serie? laughing

| NH4OH a răspuns:

Caută soluții speciale pe internet sau dacă nu, îi poți tăia. Metoda asta e simplă, rapidă și la modă happy

| Muwz a răspuns:

Pai poti sa o scoti cu urmatoarele: amoniac, peroxid de hidrogen, pudra de talc sau poti incerca cu apa rece cu sare sau chiar cu Cola (dar astea functioneaza cand pata este mai recenta, nu stiu... incearca, nu ai nimic de pierdut). Funda?

| CDumi49 a răspuns:

Cu foarfeca