| Loorr a întrebat:

Daca aveti pudra Miss Sporty So Matte Perfect Stay, faceti va rog o poza. (Vreau sa vad cum arata pe ten). Si spuneti-mi ce nuanta e. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.bangla.pl/......6_5698.jpg

Eu am citit un singur review si acela negativ si anume : http://beautyspellblog.blogspot.ro/2013/07/trei-pudre-si-o-dezamagire.html

Eu ti-as recomanda Maybelline Affinitone, costa 30-35 de lei dar dureaza peste un an si cu folosire zilnica. In doi ani am terminat doar doua pudre affinitone si de regula le-am aruncat si cu produs in ele pentru ca trecuse anul si ele tot nu se terminau.