| AdriiPopescu a întrebat:

Heii.
In prima zi de scoala as vrea sa port o pereche de blugi cu talie inalta. Credeti ca m-ar avantaja? Am coapsele cam groase, poate mai slabesc pana pe 15 septembrie si am talie tip clepsidra. Imi place mult acest tip de blugi, ma simt bine in ei.
Ma puteti ajuta? Imi puteti da cateva sfaturi?
Multumesc, dau funda puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Kristinnaaa a răspuns:

Bună,

Poți vedea aici mai multe idei de ținute cu blugi cu talie înaltă pentru prima zi de școală:

http://sanduirina.com/back-to-school-10-tinute-stylish-la-preturi-mici/

Mult succes în noul an școlar! :)

2 răspunsuri:
| Alisse a răspuns:

Poarta ce vrei tu, in ce te simti tu cel mai bine.

| SPaul203 a răspuns:

Cred ca sunt ok daca ii porti cu un top larg poate chiar crop