| Anna0111 a întrebat:

Heii TPU! Sunt bruneta si ma deranjeaza firele de par de pe maine! Ce pot face ca sa nu mai am par pe maini? Exista creme ceva?

Răspuns Câştigător
| AlexandraM888 a răspuns:

Da, poti incerca cu crema depilatoare, se gaseste in orice magazin sau cu crema decoloranta speciala pentru zona corpului! mai poti incerca la saloanele de infrumusetare un epilat cu ceara!

1 răspuns:
| PeFuga a răspuns:

Aceleasi metode ca si pentru picioare sau alte zone: crema epilatoare, ceara, epilator, lama... in functie de ce agreezi (ma refer la alergii si durere). Am mai auzit ca unele fete folosesc un fel de decolorant pentru acel par ca sa nu mai fie atat de vizibil. Face firul de par aproape transparent, nu blond si e mai putin sesizabil. Din pacate nu pot sa iti spun cum se numeste produsul, dar cu siguranta poti gasi pe google sau poti intreba in saloanele de cosmetica...