| Sahasd a întrebat:

Heiii :3 Pufosenii mici, help me tongue Am făcut-o de oaie. Deci bluza mea preferata era uda si eu ca deșteapta am făcut-o cu fieru de călcat si s-a ars foarte puțin ce sa fac? Nu vreau s-o arunc!

2 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Fie mergi cu el asa, fie incerci sa il "repari" adaugandu-i ceva acolo, fie o floare crosetata, o funda sau ceva de genul.

| Anonimsiatat0 a răspuns:

A si eu am facut la fel happy. trebuia sa plec la scoala si ma grabeam iar tricoul era rupt si nu aveam cu ce sa il usuc happy pai eu m-am dus cu el la scoala ca oricum nu era gen,, ars tot '' deci iti recomand sa faci si tu fiindca alta solutie nu e.