| YroxyY a întrebat:

Heiii TPU!
Vreau să creez modele pentru tricouri. Adică... să le pictez. Cum? Am văzut pe video în engleză că folosea o faie albă care dacă o așezai pe tricou și o frecai se imprima ce ai desenat pe tricou. Nu cred că era foaie de indigo. Și 2, există culori/acuarele speciale pentru tricou?

1 răspuns:
| Dosa_Jolanda_1990 a răspuns:

Stiu ca poti desena cu ceva carioci speciale si le imprimi cu fierul de calcat. Candva am facut asta dar nu mai stiu concret cum se numeau culorile!