| MaraMărr a întrebat:

Heiiii all >people!: vreau sa`mi dati idei cat mai multe.Nu stiu cum sa`mi mai prind parul la scoala. big grin Este scurt adica in spate pana la umeri si in fata mai scurt happy La spate cateva suvite sunt ondulate si am breton pana la vf. nasului [am fata alungita, daca ajuta la cevabatting eyelashes]Dati=mi si niste sieturi despre moda si frumusete.batting eyelashes se multumeste si se da si funda; x

1 răspuns:
| Millanteria a răspuns:

Buna. Cred ca te-ar prinde destul de bine daca ti-ai da parul scurt pe spate, prins cu o clamita doua. Eventual, o coada de cal, dar daca il ai scurt in fata.hmm, sa nu comenteze profii ca ai parul in ochi. Cred ca ti-ar sta foarte foarte bine si cu prul desprins.
Numai bine si bafta multa la scoala!