| yoyo94 a întrebat:

Hello. As dori sa stiu de unde pot cumpara o masina de tuns profesionala model Panasonic ER1161 la un pret bun. La un store de pe calea 13 Septembrie din Bucuresti are un pret de 829, similar cu majoritatea website-urile care vand acest produs, insa pe un store din Oradea " http://magazinpanasonic.ro/" are un pret imbatabil de 562 RON. Este un site de incredere? Risc sa fie contrafacuta? Va multumesc

1 răspuns:
| Fulga_Miru_1987 a răspuns:

Incerca sa compari mai multe preturi de pe situl respectiv, la mai multe produse iti poti da seama de adaosul comercial pe care il practica alte firme si incerca sa compari si preturi de pe situri din strainate in general preturile sunt similare sau mai umflate in Romania de obicei. Pretul pe care eu l-am gasit la produsul dorit de tine este intre 120 - 140 euro in strainatate