| yomiky123 a întrebat:

Hey. Am tenul gras plin de puncte negre si cosuri (am 13 ani) pe nas am o dunga rosie ma spal pe fata seara de seara folosesc creme si pentru cosuri zineryt, dar degeaba. la corp arat destul de bine, dar fata nu-mi vine sa ma uit in oglinda. CE SA MAI FAC! Tata imi spunea sa-mi fac ceai de musetel'(parca) sa-l beau si sa ma dau pe fata cu el. Am incercat si cu miere si cu scortisoara si miere si cu usturoi... NU STIU CE SA MAI FAC

Răspuns Câştigător
| wolder a răspuns:

NPC. Pentru mai multe sfaturi poti citi aici:

http://deearockon.blogspot.ro/2014/04/sfaturi-pentru-acnee.html

4 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Musetelul dezinfecteaza, aplica zilnic!

nu folosi creme grase.
si eu folosesc zineryt si doar vindeca dar tot iti vor aparea
vezi sa nu ai o problema hormanala, fa niste analize

| Ioyo a răspuns:

Buna,fa-ti infuzii cu ceai de musetel, si dupa te dai cu malai pe fata, te speli si aplici o crema hidratanta

| lauron a răspuns:

Iti apar cosuri din cauza ca te maturizezi dar nu te speria iti vor disparea de la sinewinking