| AleSmartGirl a întrebat:

Hey, cum pot să scot scamele de pe o cămășuță?

5 răspunsuri:
| Ineys a răspuns:

In nici un caz cu scoci. Daca nu ai un astfel de aparat, cel mai bine duci camasa undeva unde se practica chestia asta. Nu stiu cum ii zice, dar eu am in oras o astfel de chestie laughing si nu-ti ia foarte scump.

| kiri11 a răspuns:

Incearca usor cu lamele de ras big grin scamele practic sunt taiate si asa poti scapa de ele. big grin

| omulpaiangan a răspuns:

Cu indepartatorul de scame de pe camasute happy happy.

| Andreeadeeabiatha a răspuns:

Cu o perie de scame. Nu este scumpa este cam 5 lei

| stefiYYY a răspuns:

Sunt aparate pe bateri care aspira scamele sau un roller de scame cu lipici dar cred ca poti sa incerci sa le iei si cu o banda de scoci.