| irinuk28 a întrebat:

Hey, de cateva luni am o problema la picioare. Am observat ca, pe gambe, au aparut niste venisoare violete. Ma gandesc sa incerc gelul Devaricid, dar credeti ca ajuta? Am 16 ani, si nu stiu daca e indicat pentru varsta mea,dar altceva nu stiu ce sa fac caci sunt foarte inestetice.
Mentionez ca, aceste vene, sunt sub piele, si nu am pielea umflata acolo unde sunt ele.
Ce sa fac?
Dau FUNDA! Multumesc.

Răspuns Câştigător
| MozZatY a răspuns:

Buna, mergi pana la farmacie si spune-le problema, sunt diverse creme care pot combate venele acestea happy cel mai des se fac de la statul prea mult in picioare sau pe tocuri...ce e drept esti cam micuta pentru asa ceva, dar in fine happy

| irinuk28 explică (pentru MozZatY):

Ok,multumesc,asa o sa facwinking happy.

3 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Intreaba o farmacista de o crema sa le elimini

| AlexandraCrys11 a răspuns:

Eu zic ca cel mai bine ar fi sa te duci la un doctor pentru ca nu este normal. Funda?