| Alex_Alexa_1999 a întrebat:

Hey hey! Am 13 ani si intru a saptea...Nu stiu cum sa ma imbrac in prima zi de scoala...Nu prea strident dar nici prea simplu...Va rogg...Help me! Mersi pt cei care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| iuqdgh a răspuns:

O pereche de tenisi, blugi pe corp, o camasa, un sacou si un papion = P.E.R.F.E.C.T. ♥

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cu uniforma

| neutrino a răspuns:

Nu te grabi, pana atunci vei mai creste!

| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Imbraca-te cum vrei. Important e sa nu se vada tzurtzurelul. Ai niste drame in tine ce nu conteaza la scara universului! happy

| euu33 a răspuns:

Doamne ce raspunsuri! Intodeauna m-au enervat oamenii care dau raspunsuri la intrebari dar nu ajuta cu nimic persoana care a pus intrebarea. Si eu trec tot a 7 a si o sa ma imbrac cu o rochie sau o fusta. Cu pantaloni mi se pare prea simplu. O rochie (sau o fusta) nu va fi prea stridenta atata timp cat nu e foarte scurta. Eu zic sa fie pana deasupra genunchiului. Daca iti iei fusta alege o bluza mai speciala care sa mearga cu ea. O bluza mai eleganta care sa nu o iei decat la ocazii speciale. Daca locuiesti intr-un oras care sa aiba magazinul, mi-am luat de la Stradivarius o rochie draguta. Poti sa cauti pe net catalogul magazinului sa te uiti. Sper ca te-am ajutat :*

| IHEMM a răspuns:

Dar nici prea simplu? În clasa a 7-a nu se mai uită nimeni la cum te îmbraci tu.

| DoubleBis a răspuns:

Cum spunea Cherry : "Ne dam la rochita si sanda"winking

| Eric_Adelin_1993 a răspuns:

Ce probleme ai si tu! Doamne...tu la ce te duci la scoala?! Sa faci parada modei sau sa inveti? straight face