| TimariuLuisa a întrebat:

Hey happy Nu stiu daca e buna categoria dar, stie cineva niste site-uri cu rochite dragute si cat de cat ieftine? Inafara de tipicele Kurtmann, BonPrix, MiniPrix etc.
Multumesc anticipat big grin

Răspuns Câştigător
| capricc a răspuns:

Asos.com livreaza in Romania gratuit, vreau si eu sa comand. am dat o ordonare dupa pret si sunt super preturi big grin

2 răspunsuri:
| EllaC2710 a răspuns:

Cauta pe www.toatemagazinele-onlie.ro sau pe www.bella-fashion-beauty.ro sunt 2 mall-uri on-line cu peste 120 de magazine on-line si multe din ele sunt din categoria fashion.