| kattycata29 a întrebat:

Hey. Parul meu este INCREDIBIL. Este putin drept, dar si putin ondulat
Cum il fac sa stea drept fara placa de par? (Ma dau cu ceara de par, dar mai mult il onduleaza) plz help ^-^
*funda*

Răspuns Câştigător
| BeaBeatriz a răspuns:

Hey, eu te pot ajuta, am terminat facultatea de hair-stylist acum un an. Eu zic sa folosesti asta:
http://www.allbeauty.ro/......eam-300-ml
daca ai sub 14 sau 15 ani, sau nu il poti cumpara poti sa faci asta:
dupa ce te speli pe par, usuca-ti parul cu un uscator si o perie. Inainte imparte parul in 6-8 sectiuni iar apoi cu o perie rotunda incepe sa iti usuci parul. Dupa ce este uscat de tot, parul va fi intins.
Sper ca te-am ajutat:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adica este un topogan. laughing
Asa il am si eu si cand nu aveam placa imi impleteam parul cat mai lejer si de dimineata udam o perie si o treceam prin par ca sa se indrepte partea impletita. happy