| Iyulia3712 a întrebat:

A folosit cineva spray de indreptat parul de la AVON, Advance Tehniques, din categoria Styling, Straight? E un recipient de 100 ml negru cu scris verde-albastru. Imi poate spune cineva daca e bun de ceva sau poate imi recomandati ceva care sa mearga intr-adevar, de preferat tot din brosura AVON sau ceva nu foarte scump. Multumesc anticipat+ Funda.

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Pai este bun acel produs. Dar preferabil e de folosit dupa ce faci baie..parul sa nu iti fie ud.
Si pieptanat bine

| Iyulia3712 explică (pentru Imstrong):

Si deci se aplica pur si simplu pe parul uscat, dupa care il pieptan si astept sa se usuce spray-ul pe el nu?

| Anonima69Sexylove a răspuns (pentru Iyulia3712):

Nu..il piepteni dupa ce faci baie, il usuci il piepteni iar, si dupa te faci.
Dupa ce l-ai pus pe par incepi se te piepteni foarte putin sa se indrepte pe moment iar dupa incerci sa nu atingi cu ceva parul. Si faci asta pana observi rezultate. Cam 1 luna, mai bine! big grin Dar trebuie sa ai rabdare!

| Iyulia3712 explică (pentru Anonima69Sexylove):

Dar sa zic, parul sta cat de cat drept macar pentru cateva ore nu? Nu tin neaparat sa se vada efectele de lunga durata; atata timp cat am parul drept la scoala, e de ajuns. happy

| Anonima69Sexylove a răspuns (pentru Iyulia3712):

Pai da, dar nu poti vedea fix atunci rezultate. happy

7 răspunsuri:
| BlackAndWhite1 a răspuns:

E bun acel produs.

| Raulda a răspuns (pentru BlackAndWhite1):

Sprayul nu e asa de bun precum gelul de par zic eu...

| Imstrong a răspuns:

Bună!
În general spray-urile, produsele de styling de la Avon(Advance Tehniques) sunt foarte ok. Deci da, poti folosi cu încredere.
Ceau!