| anonim_4396 a întrebat:

Hey TPU!

(Aceaste întrebari sunt adresate fetelor). happy

1. Care este firma voastră preferată de Make Up? (În cazul în care aveți una).
2. Vara folosiți zilnic fond de ten? Sau BB cream?
3. Ce firmă de Make Up ați vrea să încercați?
4. Blush sau iluminator?
5. Ce părere aveți despre produsele Anastasia BH?
6. Aveți măcar un produs high-end în colecția voastră?
7. Preferați produsele cremă sau produsele pudră? (mă refer la blush, bronzer)
8. Pe timp de zi obișnuiți să vă conturați fața?

Aştept răspunsurile voastre, aş vrea să primesc cât mai multe. big grin

6 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

1. Habar nu am daca am asa ceva
2. Nu folosesc niciodata fond de ten si ce **** e BB cream?
3. Ammm...
4. Whaaaat?
5. WTF is that?
6. Im fkin done..ma sinucid, ce rahat e high-end si ce colectie?
7. Cremele is moi si arata misto
8. Sa...ce?
Dupa intrebarea ta ma veti gasi moarta in baie, brb

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Îți aduc o lumânare... să nu mori fără happy

| whatevernvm a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi aduci un iluminator din ala sa ii tina locul

| anonim_4396 explică (pentru whatevernvm):

Ar fi o idee... happy

| justanotheruser99 a răspuns:

1. De obicei nu ma machiez dar atunci când o fac folosesc produse de la Maybelline (sunt foarte ok)
2.Nu ma dau cu nimic pe fata, cremele doar incarca tenul, mai ales daca e cald.

| dragodana a răspuns:

Salut!
1.Oriflame,dar folosesc produse si de la Essence, Miss Sporty, Flormar, no name.As vrea sa incerc Makeup Revolution.
2.Fond de ten, dar mai rar.Recomand BB cream.Eu ma inteleg bine cu CC cream de la Elmiplant si BB cream de la Flormar.
3.Makeup Revolution
4.Amndoua.Iluminator seara.
5.Cred ca sunt bune.
6.Da.Un ruj Guerlain.
7. Pudra.
8.Catoudata da.Am o paleta de conturare Essence. Tare buna cu pensulele corecte si cu know-how-ul.