| Anonim03747373 a întrebat:

..Am nevoie de sfaturi... Am facut prostia sa-mi vopsesc parul, la varfuri cu un rosu aprins, eu avand parul castaniu ( inchis)..Acum vreau sa-mi aduc parul la culoarea initiala fara coloranti. vreau un remediu natural care la voi a mers..mai pe scurt ca sa-mi inchida parul( daca exista)...

2 răspunsuri:
| Kandia15 a răspuns:

Nu cred ca se poate. Poti sa il tunzi. iar daca rosul e mai mult spre scalp si nu spre varfuri poti sa astepti sa iti mai creasca parul si dupa sa te tunzi.

| CinVasileeee a răspuns:

Nu se poate fara!