| Biby_Laura_1998 a întrebat:

Am o problemă cu părul. La spălare mi se incalceste groaznic si imi cade mult păr. Ce pot face? Ce sampon să folosesc? Funda*

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Syoss.

| razvanel112 a răspuns:

Buna Laura,
Incearca sa folosesti un sampon anticadere. Iti recomand cel de la Fanola. Cauta pe google "fanola sampon anticadere" si gasesti cateva site-uri care comercializeaza acest produs. Este un produs profesional si nu se gaseste in magazine.

| daniel33441 a răspuns:

Cel mai bine este sa folosesti ceva natural.prostiile din comert sunt numai minciuni.parul tau se incalceste din cauza ca este uscat.incearca ca inainte sa faci dus sa aplici pe par miere.stai cu ea in par 1 ora. poti lua niste folie alimetara dupa ce ai pus mierea in par pentru a acoperi tot capul sa nu murdaresti prin casa. dupa care te bagi la dus.iti recomand produsele de la gerovital.sunt cele mai ieftine insa cele mai bune.citeste etichetele oricarui produs sau crema si cauta ingredientele pe google sa vei cate otravuri sunt. evita parabenii si parfumurile.un sampon sau crema n ar trebui sa miroasa bine. daca nu au miros sauin cazul celor naturale miros urat inseamna ca sunt sanatoase.parfum in sampon nu este sanatos.gerovital petroleum-este o solutie de regenarare a parului foarte buna si la un pret mic.vei vedea ca dupa 3-4 aplicari deja incepe sa iti creasca par nou.tratamentul se tine 2 luni de zile.foloseste o masca de par buna. uite aici un site de pe care obisnuiesc sa comand lunar produsele sunt foarte bune http://ambrozeea.com/......-degradat/ si http://ambrozeea.com/......zeea-hair/