| Ely3434 a întrebat:

:* Am parul cret. Am sampon si balsam de la Pantene. As vrea sa-mi mai iau o masca sau un ser hidratant de la avon pentru par. Ce ati alege dintre cele 2? Au acelasi pret. Care este cel mai bun? Sau imi iau o masca hidratanta de la Head&Sholders? Sau ce tratamente pentru par mai folositi si care se vad rezultatele? Dau fundita :*'

Răspuns Câştigător
| PeFuga a răspuns:

Serul acela cu silk protein e super-bun, cred ca este cel mai bun produs din gama advance techniques de pana acum, iar eu spun asta dupa ce le-am incercat pe absolut toate din ultimii 5-6 ani laughing
Si masca planet spa amazonian treasures este buna, mie mi-a lasat parul parfumat multe ore dupa ce am folosit-o. Daca ar fi sa alegi ceva de la avon eu zic sa iei serul.

| Ely3434 explică (pentru PeFuga):

Exact la masca aceea de par ma refeream laughing Cred ca o sa mi-o iau pe aceea, si un ser ori pentru par matasos ori pentru varfuri despicate. :*

| PeFuga a răspuns (pentru Ely3434):

Cel pentru varfuri despicate nu e mare lucru si e si lucios tare pe par. Celalalt pentru par matasos (cu proteine de matase) are o textura mai discreta si chiar lasa parul fain happy
La masca ai grija sa nu aplici pe radacini ca se ingrasa mai repede parul.

| Ely3434 explică (pentru PeFuga):

Multumesc :* Chiar m-ai ajutat :* Ai fundita >

| PeFuga a răspuns (pentru Ely3434):

Multumesc si eu big grin yay, am fundita!

| Ely3434 explică (pentru PeFuga):

:*