| Ely3434 a întrebat:

:* Am sa ma duc la o zi de nastere si o sa fie cald... Imi iau o pereche de blugi si imi iau un tricou mulat portocaliu + un colier gabriel ( nu e problema ca nu se vede bine pentru ca am silueta) SAU acelasi tricou si deasupra o bluzita mai decoltata tot portocalie dar mai deschisa ( e subtire, scurtuta, se lasa la un umar si are un craniu, e draguta ) tot cu colierul. Ce sa aleg? happy

Răspuns Câştigător
| AnonimulCurios a răspuns:

Prima varianta, cu doua bluze iti va fi cald.

6 răspunsuri:
| 123lalala a răspuns:

Alege ce iti place tie. Lasa-i pe cei din jurul tau. Tu imbracate cu ambele, uita-te in oglinda si alege ce iti place si ce crezi ca iti pune in evidenta corpul. Sper ca ai sa faci alegerea corecta.:*

| d33a15 a răspuns:

Eu zic ca prima varianta merge.dar daca e mai frig e bine sa-ti iei si bluzawinking. funda?big grin

| dakrismak a răspuns:

Cu doua bluze pe tine iti va fi cald happy

| fictionperson a răspuns:

Daca alegi sa te imbraci frumos, nu ar trebui sa tii cont de temperatura, dar nu e nici o problema sa iti iei doua bluze ca daca iti e cald poti scoate una de pe tine!