| TheOne77 a întrebat:

big grin Acum ca a venit toamna si scoala va incepe curand vreau sa-mi spuneti:
1. Ce haine va veti cumpara pentru scoala?
2.Cu ce va veti imbraca in prima zi de scoala?
Funditaa :* big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Hemera a răspuns:

1. Dat fiind faptul ca imi plac chestiile comode: blugi,tricouri, ceva de piele, bluze mai largi, hanorace, etc...
2. O pereche de blugi albastrii decolorati sau negrii (ma mai gandesc), un tricou (negru simplu si o jacheta sau unul cu desene) si o pereche de conversi.
Bafta la scoala happy

| NoName2 a răspuns:

1. Imi voi cumpara blugi, tricouri, un trening, hanirac, camesi.
2.Imi voi lua o camasa cu patratele(sunt fata), blugi albastri si un sacou sau o geaca de piele, iar in picioare cizme sau tenisi happy

| CatutzaDragutza2002 a răspuns:

Pai...
1)cateva bluze, blugi, si o fusta pentru orice eventualitate...happy
2) o pereche de blugi, niste conversi, un tricou aalb, o geaca de blugi si un lant lung draguthappy