| KillerWillBeBack a întrebat:

Hey,TPU! Ma pregatesc sa merg la mare in cateva zile dar nu mi.am ales un costum de baie.Am 1, 72,par castaniu inchis si ochi caprui... aveti idei de un costum care sa ma avantajeze?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde ce fel de silueta ai, si cat "surplus" de carne in locuri precum soldurile, fesele, etc.tongue Ceva care sa iti puna in valoare silueta, si sa se potriveasca cu stilul tauhappy

| AnnaaaMaria a răspuns:

Acum dacă ești nebronzată, încearcă un costum negru pentru că e în contrast cu pielea albă, iar când te vei bronza, alege unul de o culoare deschisă: roz pal, alb, turquoise pentru că vor scoate bronzul în evidență! happy kiss

| KillerWillBeBack explică (pentru AnnaaaMaria):

Am uitat sa precizez ca am bustul mediu iar fundul destul de mare, bombat...ai idei?

| AnnaaaMaria a răspuns (pentru KillerWillBeBack):

Păi poți să îți cumperi unul dintr-o singură „piesă", iar dacă nu vrei să scoți bustul în evidență, încearcă să fie modelul simplu de pe sutien ca să nu atragă atenția

| Miree a răspuns:

Depinde foarte mult de silueta ta! Poţi să încerci unul dintr-o singură piesă!

| iuqdgh a răspuns:

Nu iti trebuie un costum de baie care sa te faca sa arati mai bine, iti trebuie unul in care sa te simti binewinking :*