| Zanisoara a întrebat:

Hey tpu.Sunt reprezentanta Avon si as vrea sa stiu ce tip de comanda trebuie sa dau asfel incat coletul sa ajunga cat mai repede? Chiar daca trebuie sa platesc, inainte trimiteam prin posta si dura 3 zile, doar ca o sa dau o comanda Vineri si as vrea sa ajunga cel tarziu Luni dar nu stiu daca se fac livrari si in weekend si ce tip de comanda trebuie sa aleg.Nu sunt din Bucurest,sunt din Bacau si vreau raspunsuri doar de la persoanele care au mai dat comenzi la Avon si stiu, Nu vreau presupuneri.Dau funda

1 răspuns:
| Amsm a răspuns:

Livrarea expres se face in 2 zile, dar in weekend nu se lucreaza, si asta vine prin posta prioripost. Iar o comanda normala vine in 3 zile lucratoare prin curier pana la poarta si platesti 5 lei.mie mi se pare mult mai convenabil asa, decat comanda expres care costa 7-8 lei si care vine si prin posta happy