| Melissa24 a întrebat:

Unde gasesc si eu:
1. haine de iarna(colanti cu reni, pulovere ) site please :*
2. Bluza cu minioni

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Aici am văzut colanţi din ăia. E foarte ok site-ul, produsele sunt noi, au etichetă, am comandat si de aici.
http://www.ppt.ro/

8 răspunsuri:
| frostxtq a răspuns:

Buna,
In perioada asta, astfel de haine se gasesc in magazine si e mai rentabil sa cumperi fizic deoarece le poti proba si economisesti transportul. In oric caz, daca doresti sa cumperi online, poti arunca o privire pe Olx.ro. Sunt haine noi si la preturi accesibile.

| Melissa24 explică (pentru frostxtq):

Mersii.:*

| frostxtq a răspuns (pentru Melissa24):

Cu placere :*

| cristiangbr46 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-femei.html
Sunt foarte bune, la preturi mici

Sper sa iti placa

| mary28032002 a răspuns:

Bluza cu minioni poti sa iti iei de la New Yorker si haine de iarna de la Colin s, H&M :*

| Melissa24 explică (pentru mary28032002):

Site la bluza cu minioni? :* Si multumesc :*

| Neo12 a răspuns (pentru Melissa24):

Poţi căuta pe net magazinul şi te uiţi acolo.
Eu aşa mă uit la produsele din H & M.

| Melissa24 explică (pentru Neo12):

Ok. :* Meersi :*