| CubuleţDeCiocolată a întrebat:

Hey, TPU :]!
Vreau si eu statusuri triste., de dragoste big grin!
Chiar si de indiferenta
Dar, nu toate prostiile de statusuri, ceva mai special, mai diferit.
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Strawish a răspuns:

Ce oameni , god . straight face Fata asta nu vedeţi că vrea ceva serios ? Nu porcării straight face Fuck this *** .
Îti dau eu happy

• Status-uri
• ♥ Acceptă ca din tine numai bine o să se nască, fiecare trebuie să înveţe să zâmbească.
• Pe mine nu ma asteapta nimeni,nicaieri,niciodata!
• Drumul lung începe de unde ai obosit.
• — Sper sa-ti dai seama ce fel de persoana esti.Si ca nici macar nu stii prietenii sa-i pretuiesti. •
• Promise poveşti au rămas trecute pe liste . Ea ştia să râdă chiar şi în clipele triste.
• Tac, am zis destul!
• Nu are nici o noima sa cersesti prietenia.
• Cea mai bună metodă pentru a nu ţi se mai rupe inima vreodată este să te prefaci că nu ai una.
• Pentru că ne place să acţionăm copilăreşte !
• Pentru ea a fost un joc, a dat ultima cu zaru' ,ai câştigat mult timp să bei, deci goleşte paharu'!
• Mulţi oameni ar învăța din greşelile lor dacă nu ar fi atât de ocupaţi să le nege!
• M.am plictisit de toate prefăcutele care se cred prietenele mele.
• Daca planul A a esuat.Nu uita, alfabetul mai are 25 de litere!
• Zâmbesc pentru ca exista persoane care ma fac cu adevarat fericita.
• Vrei o fată perfectă? Cumpără-ţi o papuşă barbie!
• Ştii care este partea bună atunci când pierzi sau îţi este luat ceva ? Că vei fi atât de orgolios sau atât de scârbit , încât nu îl vei mai vrea înapoi .
• Viaţa mea e un haos total , dar pot să jur că-mi place aşa !
• Fără probleme nu există viaţa adevărată... Mereu ai să primeşti, o zi rece, una caldă !
• Pot să zâmbesc si să sufăr! Viaţa m-a făcut să nu arăt nimic din ce simt, pentru că se va găsi cineva care să îşi bată joc.
• Tu,rămâi cu cei pentru care m-ai dat deoparte.Nu dau nume că oricum ce ne-am propus e acum departe. :]
• Ştiu că visele de atunci n-o să le învii . Dar măcar tu , ridica-mă într-o zi .
• Am învăţat să câştig pe plan sentimental...Şi nu folosesc ca alţi un limbaj murdar !
• Şi chiar dacă va semăna fizic cu ea, să fii sigur că nu va vorbi la fel şi nu va avea acelaşi caracter ca ea!
• E greu când îţi repeţi în gând:„Capul sus,trebuie’ să zâmbeşti !"şi subconştientul îţi dictează: „Când plângi, să nu te mai opreşti"
• Chiar dacă lumea îţi dă impresia că ţi-au crescut aripi încearcă să rămâi cu picioarele pe pământ.
• Ador persoanele care atunci când sunt tristă,încearcă să mă facă să râd.
• Sunt geloasă, dar toţi oamenii care iubesc sunt geloşi!
• E păcat când se renunţă atât de uşor la tine.
• Atunci când vezi că toate au căzut pe capul tău. Ridică capul sus ! se poate şi mai rău.
• Aşteaptă-te la orice de la oricine.Până şi diavolul a fost un înger.
• Fac ce vreau nu-i treaba ta, nu-mi da sfaturi, nu te băga. Nu vreau prieteni falşi: AM DEJA !
• Visele sunt ruinate. S-a cam dus speranţa. De aceea nu voi mai iubi, ca să nu-mi mai complic viaţa !
• Vrei să scapi caută-ţi o altă pistă spre ieşirea din viaţă . Sunt încă un om ce învaţă să spună lucrurilor pe faţă !
• Asta e despre prietenii care sa fie clar:Te-au lasat o data si sunt gata sa o faca iar !
• Nu am lasat pe nimeni sa ma cunoasca perfect.
• Fă-i să se întrebe de ce încă zâmbeşti Pentru că tu poţi şi printre lacrimi ♥
• Da, zâmbeşti, iubeşti. Viaţa o trăieşti la maxim că doar în viaţa asta o singură dată eşti .
• Lumea vorbeste da-si pierde timpu .Merg mai departe mi-ascult instincul .Trec peste toate fac loc si intru !
• Suport orice durere, orice problema depasesc.Dar cand vad ca plange ea simt ca innebunesc !
• Cateodata, ierti unele persoane pentru simplul motiv ca le vrei in continuare in viata ta .
• Mă vei putea înţelege doar atunci când vei gândi ca mine.
• Trăieşte clipele intens Chiar când nu eşti înţeles, Curajos, dar visător, Găseşti pasul următor.
• Stii cum e lumea . Azi e cu tine . Si maine iti vrea raul . Da lasa .
• Mâncăm, cântăm, visăm, dansăm. Un whisky, o bere şi-apoi vomităm!
• Dacă îmi răneşti prietena cea mai bună sunt în stare să fac ca moartea ta să pară un accident.
• Eram si¬nceră cu mine, îi vedeam adevărata faţă. Şi prea sinceră cu alţii, când le puneam oglinda-n faţă!
• Si am obosit sa-mi mai pese ...
• Şi dacă nu-ţi pasă ... NIMIC nu te afectează !
• Deși am trecut prin multe,suntem încă împreună,căci nu poți să cazi când ții pe cineva de mână !
• Şi-mi pare rău că s-a terminat aşa. Eu chiar aveam nevoie de prietenia asta .
• Nimeni n-o să ne oprească, atâta timp cât incercăm, avem mereu o şansă. Nu-ţi fie frică, lasă visele să se împlinească. ♥
• © Si cateodata pur si simplu nu pot sa tac din gura...
• ♥Daca sunt zile cand ma prefac ca nu vad minciunile, si cred anumite cuvinte ,o fac ori din dragoste,ori din indiferenta.
• Sincer,preferam mai degrabă să nu cunosc unele persoane.
• Am jucat după regulile care îi făceau pe alți fericiți , dar nu și pe mine .
• Stiu, vreți să schimbați multe . Dar nu vedeți că tot ce faceți, vă face sa fiți târfe!
• Îmi desenez un curcubeu când totu-n jur e cenuşiu. Că poate, mă trezesc cu el pe cer şi ştiu că-i prea devreme să fie prea târziu.

• Păreţi frumoase, aproape culte. Atât de proaste şi din ce în ce mai multe !
• Rămâi aşa cum eşti acolo în lumea ta. Nu vrei să schimbi nimic, atunci nu mai schimba !

• Fumul te ameţeşte, ce bine, ameţit te vreau lângă mine. Cu vorbe frumoase nu ţine! Taci, că-ţi stă mai bine!

• Uneori e greu să treci singură prin toate chestiile,și să ții totul în tine pentru că ți-ai pierdut încrederea în toți.straight face

• Ştii ce? Poţi să te evapori. Îmi faci un bine.
• Niciodată n-am umblat după noroc oh go on.Şi dacă am vrut să iasă fum, am ştiut unde să dau foc smug
• Şi plouă din ochii tăi, dar totuşi e uscat obrazul tău, că ti-e prea frică să schimbi ceva, că dacă iese rău ?
• Ca orice basm, începe cu "a fost odată" ! Un băiat şi-n gândurile lui mereu aceeaşi fată. !
• Oricine te poate face să zâmbeşti sau să plângi, dar e nevoie de cineva foarte special care îţi împrumută un zâmbet de-al lui când deja ai lacrimi în ochi.
• Şi imi pare rău de tot ce s-a întâmplat, ştii bine.Cel mai mult îmi pare rău că am pus suflet pentru tine !
• Cum este mai bine? Cu minciuna care ne zâmbește fals sau cu adevărul care lacrimează sincer?
• Hey, ai băgat vreodată de seamă că pe acea inimă e scris "fragilă"?♥
• Să iert ? Poate ! Să uit ? Niciodată !
• Deşi ţii la el , spui că te-ai săturat , plină de draci ! Dar până la urmă , tot cu el te împaci . ♥

• Să nu crezi că nu`s în stare să țin pasu cu tine, să nu crezi că indiferența ta mă poate schimba,eu nu sunt rea…Sunt doar ca tine !
• Iubesc sa ascult minciuni , cand stiu adevarul .
• Viaţa merge numai în şuturi . Ai căzut , te-ai ridicat , înveţi noi moduri sa te scuturi !
• Ai încredere în mine ! Oricâţi băieţi ar fi în jurul meu , nici unul nu-i ca tine . ;;]
• Ştie când să râdă , ştie când să fie supărată , ştie când în ochii tăi să fie cea mai importantă fată ! ♥
• După fostul` vine altul ! Aceleaşi gesturi şi cuvinte tot ca înainte…Îl crezi apoi îţi dai seama că minte ! Şi`n final e o altă poveste…Acelaşi scenariu.alte feţe!……♥
• Uneori cel mai bun lucru pe care poţi să îl faci pentru persoana iubită este să o laşi să plece.straight face
• Urăsc să văd cum cineva îsi abandonează prietenii vechi pentru cei … noi. (:
• Îmi pare rău că mă etichetaţi după o impresie,dacă aţi şti cum sunt într-adevăr,aţi intra în depresie.
• Dacă judeci o carte după copertă, ei bine.
Vei avea de pierdut o poveste minunată!
• Zâmbim în exces!:]. Asta doar pentru că noi nu avem motive serioase de stres!;D
• Ea nu e O păpuşică s.o manevrezi cum vrei Vezi că fata asta mică are în cap o mie de idei.
• M-a durut că ai fost primul care mi-a întors spatele în loc sa fii cu mine să-mi ştergi lacrimile.
• Eu am crezut în tine,tu ai făcut doar ce ai vrut şi poate ai ţinut la mine,dar să-mi arăţi nu ai ştiut !
• Mi-e dor de noi. La mine e soare afară,dar în suflet ploi.
• # Deci dacă pleci închide uşa că-i curent .
• Mă contrazic în afirmaţii,dar din asta reiese că nu există adevăr şi nici minciună,ci doar interese !
• Dacă nu prind trenul spre rai,iau avionul!
• Vrei atenţie?! Fă-te semn de circulaţie!
• Încearcă să înţelegi că nu vreau să pleci !
• Chiar aş plânge pentru tine,dar îmi curge rimelul!
• Un om de succes este acela care poate construi o fundaţie cu cărămizile pe care alţii le aruncă în el!
• Sunt o copila ciudată,ce vrea mereu să fie mereu îmbrăţişată !
• Iartă-mă că te credeam atunci când îmi ziceai:"Eşti importantă !
• Minciuni, promisiuni cu grămada, m-am resemnat . Credeam că s-a terminat, toţi m-au refuzat .
• Cum poţi spune stropilor să nu cadă când există ploaie, cum poţi spune frunzelor să nu cadă cand exista vânt, şi cum îmi poţi spune mie să nu mă îndrăgostesc când exişti tu?
• Ma uit in spate,te vad,parca mai ieri eram doi copii mana de mana prin parc,ce ciudat,de ce toata treaba asta s’a terminat?
• © Acum ,am nevoie de cineva care să fie alături de mine cu o vorbă bună...
• @ Dacă nu te caută, înseamnă că nu-ţi simte lipsa !
• ‎@ De multe ori,persoanele care te judecă – sunt cele care-şi doresc să fie în locul tău.
• Viata nu se masoara in numarul de respiratii pe care le ai, ci in numarul de momente care iti taie rasuflarea. ♥
• Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.
• Ca orice copil exista moment in care nu intelegi ce se petrece
• La locul potrivit,la momentul potrivit,MAGICUL se intampla.
• Chiar daca unii nu ne lasa sa traim,privim inainte si ironic le zambim.
• Fii pur si simplu SURD cand cineva iti spune ca nu`ti poti realiza visele.
• Traiesc o poveste si visul e culoare !
• Am prea multe defecte,in fata acelora care se cred "PERFECTE"
• ™.Si ma pis pe toate amintirile frumoase . Ca oricum acele amintiri erau doar momente false
• Oamenii iti spun că te-ai schimbat atunci cand nu te mai porti cum vor ei.

| vulpitzAalbastrA a răspuns (pentru Strawish):

• Un baietel ii zice une fetitse :
- Ce frumoasa esti!

| Deyyuuttzzaa a răspuns (pentru Strawish):

Buna`!:*.Imi poti da si mie site-ul de unde ai loat statusurile?

| xxlboyadi a răspuns (pentru Strawish):

Misto

33 răspunsuri:
| raduconstantin11 a răspuns:

Eu am găsit statusuri pe
https://mstatusuri.cabanova.com/

Sper sa te ajute

| jacobtim44 a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Anaalex520 a răspuns:

♥Mi-e dor sa visez in doi
♥Zambetu meu e iar colorat! Am trecut peste tot ce mi s-a intamplat -.-"
♥Si cu toate ca a pus punct. spunand ca s-a terminat. sufletul ei iti va sopti in gand: Nu am uitat!
♥" Tu? Miee?! N-ai ce sa-mi dai. De unde dracu inima? Ca n-aii! 0_o
♥Acum cauti melodii sa-ti aminteasca de noi.
Iti pare rau. si mie. Dar nu te vreau inapoi. ***
♥Shhi nu mai regret nimic din ceea ce odata demult m-a facut sa zambesc! Shhi chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc! ♥♥♥
♥Hai alege. pe care o vrei? Fata care te iube$hte sau tharfa de doi lei?
♥Eu nu am prea multe. dar cate le am le merit.
gandeste-te la mine nu la cartea mea de credit!
♥Ma vrei inapoi? Eu nu, Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut
♥Ai crezut ca faci ce vrei
Dar ai scazut in ochii mei
Daca te purtai discret
Te consideram destept...
♥Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •
♥Uita`te`n ochii` mei, spune`mi cata ura vezi in ei?

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-2016.html

| Claudiaeredit a răspuns:

Fii atent sa vezi cum doare, cand o sa ma vezi nepasatoare!

Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.

Si te doare când vezi ca nu-mi pasa, si îti zic mereu: nu mai conteaza, hai lasa.

Ne iubim, stii? Si asta conteaza! Hai pa! Nu te baga, nu te intereseaza!

Puteti sa ne barfiti pe noi, da stiti? E povestea noastra in care doar noi suntem eroihappy

Nu uita, ca tu ai ales sa te-ndepartezi. Ti-am zis ca daca o faci nu o sa ma mai vezi.

Si toti ma intreaba ce s-a intamplat... Le raspund scurt: "Nu ma intereseaza, l-am uitat"!

Zambeste si arata-le ca nu-ti pasa. Zambeste chiar daca treci printr-o pasa proasta!

http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| iulicika1414 a răspuns:

A fost un vis, a fost frumos ___a fost si nu va mai fi

˙ɐuıɥɔ uı ɐʇɐɔıɹqɐɟ ɐɹnʇɐʇsɐʇ ɹɐdɯnɔ ıɐɯ puɐɔ ɐʇɐp ɐɯıʇln ǝ ɐʇsɐ

Rendez Vous

[.]-Блин, Да пошла ты___ -Куда?sad.-.Ко мне.я обниму:* ❤

❤с ним хоть на край земли happy

je suis malade ❤

niciodata nu te gindesti ca EL atrage atentia la ceia ce tu nici o data nu ti-ai gindit happy

Je suis un caméléon happy

Dă-mi mâna ta şi urmează-mă, eu mă duc în Rai.

sadsint si oameni care nu isi doreau sa exist sad

imi va fi dor sad

nu fi geloSsss.totusi pe Tine te iubesc.

Oricit de dulce nu ar fi vinu, ToT mai dulce e in tara mea!happy

Hacuna-MaTaTa ---> ce cuvînt minunat happy

Oare nu ma vede sau. Vrea sa sufar.❤ sad

putine sint persoanele care inteleg sensul vietii!

ROGVAIV - culoare de viatahappy

•. unii oameni nu gandesc, vorbesc si.ranesc sad

Sex Appeal

Zimbeste =) atit e de frumos!

Vata de zahar? NU Sirop de capsuni? NU Ciocolata?! NU. Nu pot gasi nimic atat de dulce ca tine!=)

▀▄▀Vrei ▀▄▀Sa ▀▄▀CoNduCi▀▄▀ LuMea▀▄▀ aLatHuri▀▄▀ D' mine?▀▄▀

hai ca stiu ca iti pasa, mai ales acum.happy. stiu ca iubesti sa te joci. tirziu.:p stiu prea multe despre tine

hai pa la totz :

You_Tube______Open Video _____Loading__________Error____он не любит ничего_____но любит тебя!happy

Sunt cliPe in viata mea, Cand ti-as sPune tot ce siMt [❤]

Cand auzi: ''putem ramane prieteni''. e ca si cum ti-ar spune maica-ta ca ti-a murit cainele, dar poti sa il pastrezi.,.big grinbig grinbig grinbig grin

A✖ B✖ C✖ D ✖E✖ F✖ G✖ H✖ I✖ J✖ K ✖L✖ M--->mi-e dor de tine[.]

iubire ca in --> FilmE [nice!] happy

prea dulce ca sa fiu a ta.:->

� Pentru lume tu esti cineva, pentru cineva tu esti lumea! Cu multa dragoste, Cineva�-

Acestea sint o parte din statusurile mele de pe odnoklassniki.ru.inspirate si tu, sau chiar copie si tie vreo unul! happysucces

| DianaCorsa a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| DenisaAchimop a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune,

Sper sa iti placa

| Sayori a răspuns:

Cele mai bune statusuri, ti le creezi singura prin originalitate. puppy dog eyes

| Avaya a răspuns:

Sunt multe situri pe care nu le afisez aici dar preferata mea este:
Nu merita sa plangi pentru nimeni, iar cei care merita nu te vor face sa plangi!

| ivan12 a răspuns:

Acest status suna cam asa:
Daca as fi pus la o incercare sa aleg intre viata si tine eu as alege viata si tu ai pleca suparata nestind ca viata mea esti tu! Funda?

| theGirls a răspuns:

Salut! 1.Am nevoie de tine,am nevoie de noi,am nevoie de tot,vreau sa dau timpu` inapoi, te simt iar langa mine, alergam printre soapte. vreau sa-ti fiu mereu aproape:X 2.Am ajuns sa te visez si atunci cand nu dorm, dimineata vocea ta ma trezeste din somn, si sunt dezamagit cand vad k langa mine e un pat gol ce te asteapta pe tinesad 3.Si stiu ca ma minte mereu, dar ce pot sa fac, il iubesc si am sa-l iert mereu crying 4. Te cataloghez ca fiind un cost, sau.cel mai fraier fostwinking 5.Ma vei urma, te voi urma, iar mana mea o va tine strans p a ta :* 6.Nu inteleg,sau incerc sa ma prefac, m`am saturat sa aud de atatea ori : Imi pare raw, n`am sa mai fac! sad 7. Fa cum vrei, nu te oprii, dar daca pleci sa nu mai vii straight face 8.Si de la tine mi-am dorit cel mai mult sa pot fi inteleasa dar vad ca nu s`a putut sad 9.Si inca odata s`a frant inima meah sad 10. mi-as fi dat familia la schimb sa te simt aproape,sa te stiu fericit as fi renuntat la toate,si astea nu`s vb, stii bine ca sunt fapte, mereu fata de tine am avut sinceritate straight face 11. Daca razi rad si eu daca plangi plang si eu daca nu te am aproape e bezna`n sufletul meu sad 12.Pare ciudat cand ma gandesc,cum ma faci sa te iubesc, cand ma lovesc de stres imi dai putere sa zambesc love struck Cam atat, byewinking

| CastravetteLaDesert a răspuns:

'' ma plimb cu elodia''
si ceva mai trist: '' a murit dumitru, a murit in baie, cu o mana pe clanta si-o mana pe co**e''...laughing

| Pwpycutzamic a răspuns (pentru CastravetteLaDesert):

Tie nu ti se pare k esti cam nesimntita el\ea a cerut statusuri de dragoste nu prostii de ale tel

| Strawish a răspuns (pentru Pwpycutzamic):

Din moment ce mi-a dat fundă, înseamnă că i-au plăcut statusurie happy.

| Pwpycutzamic a răspuns (pentru Strawish):

Celelalte au fost frumoase..., acela cu a murit dumitru, a murit in baie cu o mana pe clanta si una pe co **e erau de glume nu de dragoste :*

| Serban_Alexandra_1997 a răspuns:

Cand a plecat mi-am zis ca sunt in sfarsit libera dar eram de fapt prinsa intr-o cusca.a dragostei

| mariii11 a răspuns:

Http://www.facebook.com/......media/set/ si aici poti gasi niste statusuri super :)

| Pwpycutzamic a răspuns:

Daca ma urasti trage in mine cu arcul, dar ai grija sa nu ma nimeresti in inima pentru ca acolo te afli tu ♥I-am cerut lui Dumnezeu o floare si mi-a dat o gradina. I-am cerut un pahar de apa si mi-a dat un ocean. I-am mai cerut un inger si mi te-a pe tine ♥ Cand iubesti esti cel mai fericit om din lume, cel mai trist lucru este sa suferi din iubire!

| Shi_Atat_Anutza_1998 a răspuns:

Cu totii gresim, dar putini sunt cei care ar face orice sa fie iertati!winking

Pacat ca te`ai schimbatbatting eyelashes Pacat ca stralucesti ca un diamant FaLsificat`! oh go on laughing?

¦Unii oameni trebuie sa se desparta ca sa îsi dea seama ca sunt facuti sa ramâna împreuna

¦Suferinta face oamenii sa se schimbe.dar îi face si mai puternici.

Nu te folosi niciodata de o persoana ca sa uiti de alta... pentru ca ti se va intoarce roata!

| PuFuLiKi a răspuns:

Stau cu telefonul` Aştept să sune Mă întreb ce m`a atras la tine :X Poate cele 2 glume bune Poate nu, Poate doar tuu` :*

| Sociu_Giorgiana_1995 a răspuns:

Stiu ca nu e bine, dar nu poate fi nici rau. Mai bine ma impac cu gandul decat sa ma gandesc la tine sa imi fie mult mai rau.

| Sociu_Giorgiana_1995 a răspuns:

Prefate ca totul s-a schimbat, dar nu uita! Nu te uita pe tine, ca-n spatele celui ce tea-njunghiat se poate ascunde o iubire

| Mykutzu_Crysty_1997 a răspuns:

Poftim As vrea sa te uit. As vrea sa nu mai simt nimic pentru tine. As vrea sa nu mai plang dupa tine. As vrea ca fiecare lacrima de-a mea sa te faca sa vezi cat de mult tin eu la tine

| Antidrog a răspuns:

Aminteste-ti de clipele cu noi,
Cand ne plimbam amandoi,
Iar in brate ne strangeam
Si iubirea ne juram,
Chiar daca ne mai raneam.
Erau atat de placute,
Dar la final au fost infrante.
Si atunci am realizat
Ca te iubesc cu adevarat.
Dar tie nu ti-a pasat
M-ai lasat si am plecat,
Dar mai tarziu vei observa
Ca lipsa mea te va durea! sad

| Antidrog a răspuns:

Tristetea m-a cuprins
Sentimentul a fost invins
Clipele distruse
Si dorurile nespuse

Cuvinte ce dor
Cand le aud eu mor
Plina de durere
Si de ganduri rele

Minciuni nenumarate
Promisiuni repetate
Nimic nu s-a intamplat
Ci doar s-a terminat sad

| carina15 a răspuns:

Iubeste baiatu care iti spune ca esti frumoasa si nu sexy iubeste baiatu care mereu este grijuliu cu tine

| Eu_Stivi_doar_1985 a răspuns:

"nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte...da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

| CryBaii a răspuns:

-Imi cade o lacrima din ochi si nu stiu ce e cu mine. dar un singur lucru insa stiu mi-e tare dor de tine… -Ma trezesc cu tine-n gand adorm la chipul tau visand dar tu n-ai vrut sa fii a mea, chiar daca esti dragostea mea… "