| Zanisoara a întrebat:

Hey TPU,vreau un deodorant bun,pana acum am folosit dove si lasy speek stick si transpiram mai ceva ca un porc, prin urmare am dat bani degeama.Ce deodorant de calitate imi recomandati care sa nu se vada transpiratia si nici sa nu miroasa? Cand am venit de la scoala eram asa transpiranta la subrat de zici ca s-a varsat apa pe mine. Vreau unul bun si de calitate, voi ce folositi? Si cat costa? Stiu ca cele de calitate sunt scumpe dar nu vreau nici un pret exagerat.Dau funda

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te mai da cu deodorant ca nu o sa-ti ajute.
Incearca cu antiperspirante de la Garnier sau Rexona.
Vezi ca sunt alea de 48h si nu cred ca dai mai mult de 10 lei pe unul dintre.