Ai şi tu o întrebare ? Pune-o aici

2738889intrebari
Ultimele intrebari
Kurtmann
Twitter
micşorează boxul
Categorii
micşorează boxul
Blogul tău poate ajuta
TRAFIC
27 Aug
SATI 276.606AFISARI
123.690VIZITE
109.049V. UNICI
11 Februarie 2012
crazygirls intreaba:

Hey TPU love struck

Vreau niste statusuri pentru prieteni falsi gen : Prietenia ta m-a distrus te'am crezut aproape dar nu erai decat o alta prefacut! Vreau sa fie si cu injuraturi big grin

Dau funda :X

Urmareste intrebarea Adauga la favorite
Ce nota dai intrebarii?
  • Raspuns castigator
    11 Februarie 2012 22:48
    RuxiiRawrr a răspuns:

• nu sunt singura in ploaie si vant. am cei mai buni prietenei de pe pamant.

• Incearca sa razi si tu de viata,nu lasa numai viata sa rada de tine."

"

• Uneori amintirile trebuiesc pastrate • Insa cei mai multi se feresc sa faca asta. •

• Ma inalt sa zbor • Din nou • Dar uit ca aripile le-am pierdut • Cad si dau cu capu' de trecut • Si doare iar • Cum a durut demult • Da' trece • Si-o iau de la inceput •

• Am vrut sa uit tot ce'a durut • Sa intorc pagina si sa spun: A trecut, • Nu'mi pasa ce'a fost candva • Sunt alta acum • Si alta e viata mea •

• Nu conteaza in ce maniera ne'am imprietenit • Conteaza ca suntem de nedespartit •

• Putem spune ca ne stim din totdeauna • In momente grele ne-am intins una alteia mana •

• Si poti sa-mi iei ce vreei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

• Respectu` este ceea ce primesti • Pentru ceea ce faci • Si o faci bine • Tu ma barfesti pe mine • Deci din respect ma pis` pe tine

• Toti avem probleme • Conteaza cum le facem fata • Nu le da prea multa importanta • N`ai decat o viata •

• Am invatat sa suport • viata e grea • Dar nu suport un tradator • Asta-i boala mea •"

• Pentru ca Ea nu m`a lasat niciodata la greu :* •"

• Peste toate trecem q capul Sus • Ne avem una pe alta si asta`i mai Presus •

• pfff Ce sa-ti Fac ? asta e Firea.credeai Ca n Viata Te inseala Doar privirea ?

• Sunt parsiva`atunci cand cred ca lumea Ma Ubesjte,Invat sa intorc spatele cand nu sunt pretuita,Invat sa ma fac respectata,Chiar daca nu toata lume m`nghite

Nu ma crezi in stare ?Nici o problema ,nu ma cred nici eu !d.aia ferestate de ziua in care o sa prind tupeu!

• Am nevoie de cineva da\' n\'am nevoie de Oricine.eO am nevoie doar de cei care au nevoie de mine!:X"

• Peste toate o sa trecem cu capu`sus__Ne avem una pe alta asta`i mai presus

• Zambetul este accesoriul meu preferat

• Ce rol vrei sa joc acum?Sa fiu ca ieri nevinovata...

• 7 răspunsuri RSS raspunsuri)
  • 11 Februarie 2012 19:34
    Himera a răspuns:
    Imi esti atat de drag! Te-as baga in san, dar nu incapi de urechi.(l-ai facut magar)
    Baga-te-as in seama ca IQ-ul tau ma depaseste, niciodata nu o sa pot numara cifrele care urmeaza dupa minus. ( - )
  • 12 Februarie 2012 11:33
    Raspuns anonim:
    Ma tot gandesc la anii in care am fost prieteni … si ma intreb ce dracu' a fost in capul meu?
  • 31 Iulie 2012 13:24
    Byannkax3 a răspuns:
    Am 0 prietena imp0rtanta langa mine care tot timpul` m` sustsine sh`mi spune: " capuu` sus, 0 s` fie binee"

peste toate O s` trecem cu capuu`n sus. N` avem una p` alta, asta`i mai presus"

Suntem stilate si versate niste printese adevarate. moare lumea moare moare ca avem stima si valoare

"? Stie sa`mi;>` fie prietena` sa spui 'Da',ai cuajul sa spui 'Nuu'; x`.Si`n Situatii dificile`,ai curajul` nu e chiar perfecta:]` dar maa intelege` toata viata?"

Suntem fete bune Rau` =p~ ` Da suntem cuminti`;`. luate` pe`;> ` semnatura`;;] de lla`;* parinti

""Prieteni` nu am multi` am doar cativa`:-x! Care` :] `stiu ca`s langa` mine mereu,orice `` s`ar intampla `! Iarr` restul sunt ` doar` simplle` cunostinte`;>` in viata mea`! T iubb` ""

In copilarie …fetitelor le plac papusile; x…iar baietasilor masinutele …cand crestem totul se schimba …baietasilor le plac papusile …iar fetitelor mashinutzele."

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe; d. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!

Ea ma certa, ea ma`ntelege ea e sora mea sh mi`o dovedesteeeee"

•Mereu langa mine. Orice s-ar intampla. Ea v-a ramane mereu in inima mea!•; x"

Eaa ese faTaa` meea. EA ESTE totul` pentru mine. speranta zilei de maine; x|"

Ea E Langa Mine Cand Problemele Sunt Multe :d. Si Tot Ea E Singura Care Are Rabdare Sa Ma Asculte. Te Iubesc Si Punct!"

•Ea nu ma dezamageste, ea nu ma minte.Ea ma iarta Arata-mi tu o persoana mai minunata! :X:X

•Zambesc mereu, glumesc mereu dar ce e in sufletul meu Stie doar ea si eu! :X

•Poate chiar stii ce zic sau poate o iei in gluma Dar sunt legata de tine ca un creion de guma! :X

•E langa mine acum, ea`i langa mine oricumm! :X

•Fiecare clipa pictata-n roz,.Tre'sa recunosc, iti apartine...Si nici macar eu nu ma cunosc.Asa cum ma stii pe mine.

•Putea de mult sa plece dar ea langa mine a ramas.A fost langa mine cand am facut fiecare pas! :X

•A faithful friend is hard to find; remember man and keep in mind
    ...
  • 10 Mai 2012 19:52
    Sociu_Giorgiana_1995 a răspuns:
    Nu sunt o persoana care nu stie sa simta, dar nici prostului nu-i pot permite sa minta
  • 4 Aprilie 2013 22:35
    Indiferenta mea, te v-a lovi puternic in piept. Atunci iti vei da seama ca nu mai pot sa te mai iert.
    Traieste in asa fel incat sa nu ti se observe prezenta, dar cand pleci din locul in care ai trait, sa ti se simta lipsa.
    Zambeste celor ce te urasc sa simta ura ta, Zambeste celor pe carere ii iubesti, sa simta dragostea ta, Iar daca vreodata cei pe care ii iubesti te vor trada, zambeste sa simta indiferenta ta
  • 29 Mai 2012 11:32
    Camelia_Andreea_1998 a răspuns:
    ♥Ea a fost mereu langa mine cand restul m-au lasat
    Si a fost mereu cand toti pe la spate m-au acuzat
    Ea m-a ajutat incet incet sa devin ce sunt acum
    Si tot ea mi-a aratat care este cel mai bun drum
  • 1 Ianuarie 1970 02:00
    Raspuns anonim:
    11 Februarie 2012 22:30
    crazygirls explică:
    Nu :-
    - Ascunde conversatia (1 răspuns)