| AlexandraCretu12 a întrebat:

Hey!
Un sampon pentru varfurile despicate?

PS. Dar sa fie bun. plss

5 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Aplica mult balsam dupa spalare, apoi in timpul zilei poti sa mai aplici sa miroasa si frumos.

citeste si aici:

http://deearockon.blogspot.ro/......-la-z.html

| Lucaci a răspuns:

Eu folosesc Clear si sunt extrem de multumita de el. Ti-l recomand!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Revalid e dermatocosmetic.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Eu folosesc 'Head & Shoulders' de când lumea. Bine, de fapt de un an sau doi. Așa am scăpat și de mătreață și de vârfurile despicate. Secretul e să nu schimbi niciodată șamponul, să te dai mereu cu aceeași firmă și să te speli de câte ori simți nevoia (indicat de 2-3 ori pe săptămână). Nu în fiecare zi!