| GalaxyGirl a întrebat:

Heys guys! As dori sa ma tund, dar nu sunt sigura ce frizura sa-mi fac. As dori ceva gen,, emo". Am parul putin in scari si nu doresc sa mi se ia mult din lungime. puppy dog eyes Va rog, ajutati-ma. Va multumesc anticipat! ^^

3 răspunsuri:
| Loredana123 a răspuns:

Cauta pe net o poza cum ti-ai dori sa te dunzi si care crezi ca te-ar avantaja. Salveaz-o in telefon si ii arati frizeritei imaginea si ii mai spui tu mici retusuri pe care sa le faca.

| GalaxyGirl explică (pentru Loredana123):

Crede-ma ca m-am gandit la asta, dar doream cateva hairstyles mai..inedite. >.

| Loredana123 a răspuns (pentru GalaxyGirl):

Stiu ca te-ai gandit la asta.dar de explicat e mai complicat. Poti sa-i spui frizeritei sa-ti uniformizeze doar putin parul dupa care ti-ar taia din varfuri. Sa-i spui sa-ti faca coafura gen http://emocoolgirl.sunphoto.ro/Emo_boy daca la asta te refereai si ai un par mediu