| AlexȚucăr a întrebat:

Howdy!
Ce as putea face in privinta firelor mici de par de breton? Sunt destul de mici si se vad urat, mai ales cand imi prind parul. Ar fi bine sa le las sa creasca pana ce ating lungimea parului meu sau sa le scurtez mereu? Mentionez ca sunt baiat si am parul destul de mare, deci cresterea acelor fire de par ar fi o optiune destul de stresanta. xD
Funda.

Răspuns Câştigător
| Mandici_Melinda_1988 a răspuns:

Absolut! Ce alta varianta ai avea? Sa le tai sa fie si mai scurte? Incearca Ulei de ricin care ajuta la crestere, sau ulei de cocos.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"deci cresterea acelor fire de par ar fi o optiune destul de stresanta" - Nu chiar.
Dă pe o periuţă de dinţi cu fixativ şi pe urmă perii cu ea ciufii ăia în felul în care ai tu aranjat părul.

| marypitikut12 a răspuns:

Lasa-le sa creasca, acum e iarna si parul se regenereaza.

| Weeeerr123 a răspuns:

Nu ai ce sa faci cu ele, exact aceeasi problema am si eu si am intrebat mai multe coafeze ce sa fac in privinta cu asta iar raspunsul era ca nu ai ce sa faci trebuie lasate sa creasca si daca vrei ajutate cu un balsam bun si clar cu un sampon bun, sper ca te-am ajutat, apropo eu sunt fata dar nu cred ca este vreo diferenta