| Raluca123456788654 a întrebat:

Ieri m am vopsit blond din șaten. A fost prima decolorare de la rădăcină. Azi am observat ceva ciudat la par... se lipesc firele la rădăcină ( arata ca atunci când dai cu prea mult fixativ). Scalpul nu arata iritat deloc. m am spălat pe cap și deși pentru câteva ore a fost ok, acum iar a apărut la fel. Ce se întâmplă? Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune o poză cu tine sa te vad, cred ca esti superbă blondă.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Ce vârstă ai?

| daniel33441 a răspuns:

Cam prea ciudat.te poti duce la un salon sa pui aceasta intrebare.nu trebuie sa platesti pentru o intrebare.trebuie sa vada cineva exact despre ce este vorba.nu imi pot da seama fara sa vad