| IoanaIonuca a întrebat:

Imi recomanda cineva un fond de ten bun, nu foarte scump si care sa aiba acoperire destul de mare?

7 răspunsuri:
| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Eu folosesc Bourjois 123, l-am luat cu 75 de lei.
Daca vrei mai ieftin, poti sa incerci de la Rimmel London, cel cu capacel portocaliu sau mov (ultimul costa pana in 40 de lei) sau un fond de ten de la Seventeen.

| Adry05 a răspuns:

Sunt multumita de cel de la Astor. happy E 30 de lei si e cam micut dar are acoperie destul de mare, nu se simte gras pe ten si face tenul foarte fin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc de la Rimmel London sau de la Roche Posay.
Unul e 45 de lei(acum depinde şi de unde îl cumperi că din altă parte l-am luat cu vreo 25), altul 75.
Cel de la Rimmel London, pe care îl folosesc, are capacul roşu şi mi se pare mai bun faţă de cel cu capac albastru.
http://2.bp.blogspot.com/......9584_n.jpg
Vezi că e plin de sintetice,ăsta.

Oricum, nu-ţi lua de la Avon că sunt incredibil de proaste cele de acolo.

Răspuns utilizator avertizat
| Alle02 a răspuns:

Eu personal, folosesc de la Avon si mi se par foarte bune mai ales, Luxe si nici nu sunt scumpe.
Bafta

| GargaritzaB a răspuns:

Buna! Iti pot recomanda eu un fond de ten bun si care sa persiste si anume Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place. Daca nu stii de unde sa il comanzi o poti faci de aici: https://kupoane.ro/store/notino/. Il poti cumpara la reducere si vei primi un cod transport gratuit notino.

| EduNet a răspuns:

Un fond de ten bun este cel de la coolcos. Nu are parabeni si e super calitate la pret super ok. Gasesti mai multe produse pe http://www.promachiaj.ro