| luap19 a întrebat:

Imi sta bine cu mustata sau sa o dau jos... dau Funda celui mai sincer raspuns.

Răspuns Câştigător
| kiri11 a răspuns:

Dupa varsta pe care o arata fata nu happy. Mustata de obicei este o obisnuinta pentru barbatii care depasesc varsta de 30 de ani. Pentru a parea mai matur nu ai nevoie de mustata happy

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Mie personal nu imi place mustata simpla. Dar tu trebuie sa te porti asa cum iti place tie. Evident parerile sunt impartite si nu poti multumi pe toata lumea, si nici nu ai de ce.winking

| SkyPilot a răspuns:

Nu iti sta bine, nu iti creste destul si pare sa aiba si goluri. Vreme de 3-4 luni rade-o zilnic cu un aparat cu lame multiple (gen Mach 3) care taie aproape de piele si mai incearca odata.
Data viitoare incearca sa ii dai si o forma. Ai fata prelunga si s-ar putea sa iti stea bine cu o mustacioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa o dai jos. Mai asteapta pana iti creste barba si pe urma eu iti recomand sa-ti lasi oleaca de barba ca sa pari mai fioros happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ochelari sau fara? Cu ochelari sau fara? Cu sau fara? Ha, ha? rolling on the floor)

Da-o jos, arati mai bine fara, raman buzele centru de interes pe zona aia. tongue day dreaming