| FashionDream a întrebat:

Imi urasc parul, pur si simplu il urasc. Am avut stilul ombre, dar l-am tuns pentru ca era prea ars, acum e moale, nu am varfurile despicate dar arata groaznic. Dupa ce il spal devine foarte cret si e aspru dar dupa ce il intind cu placa si il mai las cateva ore devine iar moale. Mereu trebuie sa il prind pentru ca despletit arata pffff... E foarte des si dupa ce il pieptan se încreteste. Stiti vreun sampon, balsam, masca care sa il faca sa arate mai bine? V-am spus ca e sanatos, nu e ars...
Sau macar ceva care sa il faca sa nu mai fie asa cret dupa ce il spal? Dau funda!

Răspuns Câştigător
| Imstrong a răspuns:

Buna! Foloseste Ulei de Masline ca sa creasca mai repede.
Si dupa spala-te cu Head and Shoulders cu extract de mere verzi cu tot cu balsam sau ce mai are el, vei avea parul superb :*

3 răspunsuri:
| Lucian_Magnus_1980 a răspuns:

Parul, daca-l speli des, se strica. Daca bagi des placa in el se strica. Daca ai lipsa de vitamine se strica. Daca e sa fie cret, va fi cret. Intai afla ce tip de par ai si dupa vei putea alege samponul/balsamul care ii se potriveste.

| gabiesuper a răspuns:

Uleiul de argan ajută la creştere şi face rădăcina mai groasă, dar e foarte pretenţios şi se spală greu. Şi toate produsele pentru păr de la Kallos sunt bune, dacă nu funcţionează nimic ar trebui să te obişnuieşti cu părul tău, sigur nu-i aşa rău.

| VIORELVLAD a răspuns:

Rade-l si pune-ti batic