| anonim_4396 a întrebat:

In ce sa ma imbrac la scoala? m-am plictisit de banalii jeansi cu tricou?tongue

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Bashcheti, top, colanti, un lant coolwinking

36 răspunsuri:
| MissD a răspuns:

Vezi aici raspunsuri http://www.tpu.ro/......si-tricou/

| Marii a răspuns:

Dar la scoala trebuie sa faci o parada a modei? Eu credeam ca la scoala te duci ca sa inveti ceva, nu ca sa-ti arati garderoba. happy

| EUSIATIT a răspuns:

Directorul vostru nu va sp de UNIFORMA. e cel mai bine mama nu mai ai grija dimineata sa rascolestio sifonierul...ca mada o faci la discoteca nu la scoala sau vrei sa faci concurenta cu profesoarele?//? invata fa o facultate si apoi,,,, fitoaselor...pacat ca nu esti eleva mea.

| viatadecacatt a răspuns:

Pfoaai crede ma ca si eulaughing
Ai putea sa porti si niste bluze din alea care vin mai largi in jos la maneci mai"sexy asa"happy, camasi cu vesta din aia pe deasupra si mai schimba si tu jeansii in pantaloni.gri,alb negrii big grin.Ma rog sunt sigura ca stai intr un oras mai mare decat al meu si ca ai moll pe acolo sau vreun magazin mai mare. du-te cu prietenele sau chiar cu mama acolo cand ia banii[eu asa fac] si las o fara banilaughing))

| viatadecacatt a răspuns:

Ma rog se scrie mall da nu eram atenta atenta atuncilaughing)

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Fusta mini este bine?

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

@alllinna, asta as vrea sa stiu si eu!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

@Sensei.BRO-----Andrei eu nu m-am uitat dua el sau ea laughing [ce mincinoasa sunt] laughing.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Poti purta o pereche de blugi drepti si pe picior & un tricou mulat rosu cu imagini amuzante & o camasa alba cu maneca lunga sau scurta & o pereche de bascheti & un lantz ft cool!

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Julya uniforma pentru clasele mari este o camasa alba si o cravata cu insignele scolii.

| m4them4tic a răspuns:

Eu nu prea am avut batai din astea de cap cu garderoba, in primul rand ca sunt baiat si in al doilea ca am purtat uniforma tot timpul liceului.Doar cand vroiam sa plec acasa de cum intram pe usa liceului, ma imbracam in jeansi sau imi trageam un tricou pe mine pe sub sacoubig grin(se intampla des asta).
Nu cred ca asta e motiv sa te "stresezi", esti fata, gasesti u ceva acolo sa arunci pe tine.

| soseta ucigasa a răspuns:

Asta e problema ta existentiala? Ca te-ai plictisit cu ce te imbraci?
Ai mintea foarte odihnita inseamna.

| NyanCat a răspuns (pentru soseta ucigasa):

Zice cineva care are numele de utulizator "soseta ucigasa" -_-

| teodorus a răspuns:

Poti sa vi in costum de baie... in loc de sutien iti pui nuci de cocos si "chilotul" de latex sau pictat. rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fii si tu mai altfel, iesi din tipare. Incearca frunze de palmier, sigur o sa atragi atentia prin originalitatea tahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine ne-a stupidit pe toti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, de ce mi-a dat stupidu ala? Eu am venit cu o idee novatoare, sa depasim cliseele astea invechite nu? Eu unul garantez ca toti or sa se uite dupa eahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar voi nu ati auzit ca dupa clasa a-4-a nu se mai poarta uniforma?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu ti-as sugera blugi gri pana, un tricou alb si o veste sic neagra de se poarta mai nou prin scoli.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fim seriosi kiKy cum drak'(szc) sa ma imbrac asa la scoala?!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cam ce sa zic... nu stiu (ia si u ceva mai preferat din dulapu ala gol) hehe

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga jh0sE, eu as spune sa iti iei un tricou alb cu ceva pe el, o pereche de blugi nu prea inchisi, de preferat gri, niste balerini pe care tii doresti tu si cam atat.asta e parerea mea.nu stiu daca o sa iti placa, dar macar am incercat sa dau si eu o idee la cineva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai fata toate ne intalnim cu asa ceva. Si eu sincer nu mai stiu. Dar daca nu mai stii incearca sa mai schimbi. O idee:colanti stil jeansi, o fusta scurta de blugi si un tricou albastru deschis sau dupa vreme iti poti lua o bluza cum iti place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vreau sa iti spun ca trebui sa te imbraci in ceva nou si la moda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In fustitalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Teeling

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doar nu traim in jungla ca sa purtam iarba, frunze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna incearca si tu o pereche de egari co o fustita un tricou si un corset de bluci cu o pereche de pantofi